KAPAT

HAKKIMIZDA

Dünyada uygulanan en ileri ameliyat yöntemleriyle Türkiye’de cerrahi operasyonlar gerçekleştiriyoruz. Artı İstanbul Cerrahi Grubu ile tanışın.

Türkiye’nin en önemli sağlık kuruluşlarında görev alan profesörler, doçentler ve uzmanlardan oluşan Artı İstanbul Cerrahi Grubu’nun amacı; dünyada gerçekleştirilen cerrahi operasyonlarda kullanılan tüm yöntem ve teknikleri Türkiye’de de cerrahi operasyonlarda uygulamaktır.

Türkiye ve dünyada birçok ilki gerçekleştiren, alanında binlerce cerrahi operasyon deneyimi olan Artı İstanbul Cerrahi Grubu’nu bir araya getiren en önemli sebeplerden birisi de her cerrahi operasyonun mükemmellikle gerçekleşmesi için özel olarak o operasyonda uzman kişilerin gözetiminde yapılmasının sağladığı avantajlardır.

İLETİŞİM

Yapılacak cerrahi operasyonun gereksinimlerine göre Artı İstanbul Cerrahi Grubu operasyonu gerçekleştirecek ekibi belirler ve operasyonun her aşaması o alanda en çok tecrübeye sahip kişilerce tamamlanır.

Artı İstanbul Cerrahi Grubu olarak tıp dünyasında hızla gerçekleşen gelişmeleri düzenli takip ederek akademik anlamda da çalışmalara imza atıyor ve dünyanın farklı noktalarında, konferanslarda sunumlar gerçekleştiriyoruz.

Prof. Dr. Tayfun Karahasanoğlu, Prof. Dr. İsmail Hakkı Hamzaoğlu, Prof. Dr. Murat Gönenç, Prof. Dr. Bilgi Baca
Prof. Dr. Tayfun Karahasanoğlu, Prof. Dr. İsmail Hakkı Hamzaoğlu, Prof. Dr. Bilgi Baca

Artı İstanbul Cerrahi Grubu olarak ortak çalışmanın gücünü kullanıyor, her hastayı, her ameliyatı farklı cerrahların gözünden ve çok daha geniş bir bakış açısıyla değerlendiriyoruz. Bu, mükemmele ulaşmamızı kolaylaştırıyor. Her cerrahın belli başlı alanlarda daha çok deneyimi var. Bu dünyadaki tüm cerrahlar için geçerli. Ancak ben demeden önce hastalarımızın en iyi teşhis ve tedaviye ulaşabilmesi için biz diyoruz. Bir arada daha güçlüyüz. Ekip olarak birbirimizi besliyor ve destekliyoruz. Çok hızlı gelişiyor ve yenileniyoruz. Her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışıyor ve akademik yayınlarımızla da uluslararası alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ben yok biz varız. Rahatınız, sağlığınız için bir aradayız.ARTI İSTANBUL CERRAHİ GRUBU İLETİŞİM