KAPAT

Kullanım Koşulları

Articerrahi.com sitesi sağlık konusunda ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Articerrahi.com sitesinde ziyaretçilere her ne kadar özgün, faydalı ve güvenilir bilgiler verilse de bu bilgiler asla hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Sitemizde yayınlanan içeriklerden yola çıkılarak tedavi, bakım, ilaç kullanımı vb. şeyler yapılmamalıdır. Bu konuda doğabilecek sorunlardan Articerrahi.com sorumlu tutulamaz. Articerrahi.com sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine tabidir. Bu türden kullanımlar, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınmak suretiyle, kaynak ve yazarı belirtilerek gerçekleştirilebilir.

Sitemizde yayınlanan reklam, banner v.b. linklerin yönlendirildiği sitelerin içeriğinden, verdikleri hizmet ve sattıkların ürünlerden articerrahi.com sorumlu değildir.

Articerrahi.com gerek gördüğü takdirde sitede yayınlanan bir yazıyı yayından kaldırma veya yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.