KAPAT
EKİBİMİZ
Doç. Dr. Afag Aghayeva

Doç. Dr. Afag Aghayeva

Genel Cerrahi

Doç. Dr. Afag AghayevaGenel Cerrahi
BRANŞGenel Cerrahi
DENEYİM10 YIL
Her şey hayal etmekle başlar.

Doç. Dr. Afag Aghayeva Kimdir ?

Temmuz 1984’te Azerbaycan’da doğdu. Eğitim hayatının ilk 6 yılını Azerbaycan’da tamamladı. Takiben 1996 yılında İstanbul’a yerleşti ve eğitimine burada devam etti. Tıp fakültesini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okudu ve 2008 yılında tıp doktoru ünvanını kazandı. Genel Cerrahi uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesindeki Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı ve “Hipertermik intraperitoneal kemoterapinin sıçanlarda kolon anastomoz iyileşmesi üzerine etkileri.” başlıklı teziyle 2014 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Kendisi hala Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir. Uluslararası dergilerde yayımlanmış 33 ve ulusal dergilerde yayımlanmış 6 bilimsel makalesi mevcuttur. Makaleleri günümüze dek toplam 138 atıf almıştır ve h-endeksi 6’dır.

Eğitim

2014

Uzman Hekim / İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı

2008

Pratisyen Hekim / Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyim

2018 – Halen

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı

2018 – Halen

Acıbadem Altunizade Hastanesi

2014 – 2018

Acıbadem Atakent Hastanesi

Doç. Dr. Afag AghayevaGENEL CERRAHİ
Yorumlar
  • Kanser teşhisi ilk konduğu zaman çok moralim bozulmuştu. Arkadaş tavsiyesi üzerine Afag hanımla tanıştım, güleryüzlülüğü ve pozitif enerjisiyle beni çok rahatlattı. Ameliyat sürecimi başarıyla tamamladık, rutin kontrollerim devam ediyor. En kısa sürede sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum. Her şey için teşekkürler.

  • Afag hocamın güzel yüzünü sempatikliğini ve işe olan özverisini tek geçerim. Hastalığım boyunca ne kadar acı çeksem de son ana kadar korktuğum için bekledim, keşke daha önce gitseymişim. Anal fissür ameliyatım oldukça başarılı geçti, artık çok daha rahatım.